członkinie

 CZŁONKINIE Stowarzyszenia ...

Gosia Kijak | Poszukuję, poznaję, podróżuję. Jestem uzależniona od długich rozmów na istotne tematy. I nieistotne. Wierzę, że świat zaczyna się kręcić w dobrym kierunku. Lubię prowadzić warsztaty z kreatywnego myślenia i robienia zeszytów.

Daria Januszkiewicz | Kocham sztukę, ruch, miłość, piękne idee, podróże i swoją córcię. Z wykształcenia pedagog kulturoznawca, arteterapeutka, za jakiś czas również psychoterapeutka. Fascynatka rozwoju. 

Kamila Januć-Mazurek | Jestem pedagożką, pracuję w przedszkolu terapeutycznym dla dzieci z autyzmem. Jestem także wielbicielką, a nawet czcicielką baśni i bajek. Uwielbiam rozbierać je na części pierwsze i szukać w ich trzeciego, a nawet czwartego dna. Prowadzę też warsztaty plastyczne dla dzieci.
Z Kamilą w Porannym :) Światowy Dzień Książki 2012. Nie ma życia bez czytania  

Ania Sawoń | Jestem doulą, instruktorką masażu dziecięcego i mamą dwójki dzieci. Prowadzę stronę internetową z pozytywnymi historiami porodowymi www.pieknyporod.pl. Pasjonuję się wszystkim, co związane z dziećmi oraz wspieraniem matek na ich drodze do satysfakcjonującego macierzyństwa. Aktywnie działam w Podlaskiej Zielonej Kooperatywie. Współorganizuję cykliczne wydarzenie dla rodziców małych dzieci - Dni Bliskości w Białymstoku.www.doula.bialystok.pl

Agnieszka Chmur-Klińska | Lubię ludzi, z entuzjazmem podchodzę do wyzwań. Z optymizmem patrzę na nowy dzień. Organizuje spotkania coachingowe.  

Ewa Rydzewska-Suma | Pracująca mama dwójki urwisów 5-letniego Tymka i 3 letniego Klaudka. Zainteresowanie- joga. Praktykuję od 8 lat, od ok 4,5 uczę jogi. Stopień nauczycielski Introductory II. Prowadziła warsztaty z jogi. 

Agnieszka Kozioł | Instruktorka fitness od 10 lat. Mama trzech wspaniałych synów. Propaguje ruch w każdym okresie życia. Ćwiczenia z kobietami dają jej ogromną satysfakcję. Prowadzi zajęcia pilates.

Monika Kępczyńska | Zainteresowana tworzeniem przedmiotów użytkowych oraz zabawek z surowców powszechnie uważanych za śmieci. Mama półtorarocznego Tymona. Prowadzi warsztaty dla dzieci i rodziców.

Iwona Pielecka-Mackiewicz | Od kilku lat zajmuję się szyciem, stylizacją i projektowaniem a od niedawna również wizażem i charakteryzacją. Prowadzi warsztaty kreatywnego szycia i projektowania. 

Ula Szmydt
Agnieszka Olender
Justyna Jankowsa-Maciorowska
Joanna Kijak-Rajca 
Joanna Dembowska
Romek Krasowski
Krysia Bezubik
Ania Żebrowska
Dorota Zaniewska
Izabela Maria Czajkowska
Kobieteria Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych