28 stycznia 2012

Kobieteria na Warsztat 2 - edycja ZIMOWA

Warsztaty rozwojowe dla kobiet - Zapraszamy !
„Kobieteria na warsztat 2” to drugi cykl spotkań ze specjalistkami i entuzjastkami z różnych dziedzin, które chcą podzielić się swoją wiedzą, umiejętnościami i pasjami z innymi kobietami.
W dniach 11-12 lutego białostockie Centrum im. Ludwika Zamenhofa otworzy swoje sale dla pełnych radości i chęci do pracy pań. Zapraszamy także w tygodniu od 13 do 17 lutego na warsztaty w różnych miejscach Białegostoku.

„Kobieteria na Warsztat 2” to najlepszy sposób, by w niedługim czasie i przyjaznym miejscu spróbować czegoś nowego lub pogłębić wiedzę z ulubionej dziedziny. Szeroki wybór warsztatów pozwoli każdej kobiecie znaleźć coś interesującego. Można spędzić czas twórczo, na zajęciach z rękodzieła i kulinarnych. Konsultacje wnętrzarskie pomogą paniom ładniej mieszkać, a joga i pilates lepiej się czuć. Zajęcia z bra-fittingu i makijażu nauczą dbać o swoje ciało . Będzie można wzbogacić wiedzę o sobie na warsztatach z coachem i psychologiem. Są także warsztaty dla mam, pragnących pewniej poczuć się w swojej roli.

Myśląc o mamach, nie sposób nie pomyśleć także o dzieciach. Aby ukochane potworki  nie zatrzymały Was w domu uruchomimy Pokój zabaw dla dzieci. Mamy będą miały możliwość powierzenia ich w ręce pedagogów (pedagożek J), które poprowadzą warsztaty i zajęcia dla najmłodszych. W wybranych warsztatach będzie można uczestniczyć także ze swoimi pociechami.

Powołując stowarzyszenie myślałyśmy o stworzeniu przestrzeni do robienia rzeczy, które nas interesują, a także o wskrzeszeniu odchodzącą w niepamięć tradycję kobiecych spotkań, kręgów. Wsparcie i nauka, którymi możemy się dzielić czyni nas szczęśliwszymi i silniejszymi. Podczas warsztatów podzielimy się nie tylko wiedzą, ale także energią do działania i radością z tego, co razem udaje się nam osiągnąć. 
                                                                                       Kamila JM
PROGRAM                  REJESTRACJA i opisy warsztatów
o prowadzących warsztaty

Brak komentarzy:

Kobieteria Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych