11 listopada 2013

Warsztat W Kręgu Kobiet | R.Arent-Dziurdzikowska

 
Warsztat W Kręgu Kobiet
Prowadzi Renata Arendt-Dziurdzikowska
Termin sobota 16.XI.2013, godz.:10.30.-19.00

Miejsce BEBE - Akademia Twórczego Rozwoju, 
Białystok, ul. Waszyngtona 30 U2 (róg Żelaznej) 

Koszt 135zł (pokrycie stawki prowadzącej oraz kosztów materiałów, Kobieteria jest stowarzyszeniem non-profit), zniżka dla członkiń Kobieterii 
Ilość miejsc: 20
 
Rejestracja i informacje: kobieteria@gmail.com

Mamy przyjemność zaprosić Białostoczanki na warsztat prowadzony przez p. Renatę Arendt-Dziurdzikowską, którą zapewne większość z Was zna ze świetnych artykułów w "Zwierciadle". P. Dziurdzikowska jest jedną z najbardziej znanych trenerek w Polsce, od lat prowadzi Kręgi Kobiet, jesteśmy więc pewne, że sobotnie warsztaty będą stanowić potężny zastrzyk pozytywnej energii i staną się dla wielu uczestniczek ważnym doświadczeniem na drodze rozwoju osobistego.

Idea warsztatu
Ideą spotkania "W Kręgu Kobiet" jest  praca nad odkryciem swojej wewnętrznej kobiecej siły. Skupimy się na przywróceniu duchowej równowagi, umocnieniu kobiecej strony swojej natury. Sięgniemy do pierwotnej mądrości, która pozwala podejmować wyzwania i nowe działania w zgodzie z naszą intuicją i z szacunkiem dla naszych potrzeb.
Prowadząca

Renata Arendt-Dziurdzikowska - trenerka rozwoju osobistego, certyfikowana coach, Mistrz NLP. Dziennikarka, zajmująca się zagadnieniami psychologii, rozwoju wewnętrznego i duchowości. Autorka książek „21 portretów, czyli jak żyć tu i teraz”, „Tajemnice kobiet”, „Możesz odejść, bo cię kocham. O śmierci, pożegnaniach i nowym życiu.” Współautorka (z Wojciechem Eichelbergerem) książek: „Zatrzymaj się”, „Siedem boskich pomyłek”, „Mężczyzna też człowiek”, „Co z tym światem?”.

Prowadzi warsztaty, seminaria i wykłady oraz Kręgi Kobiet, służące wzmacnianiu kobiecej siły. W ramach Akademii „Zwierciadła” także warsztaty dla par. Interesuje się przekazami starych, mądrych kultur, szczególnie Indian Ameryki Północnej. W swojej pracy inspiruje się archetypowymi opowieściami, mitami i legendami różnych tradycji.
 
Zdjęcie źródło: http://przestrzen-rozwoju.wspkorczak.eu/img/_tiny/dziurdzikowska_baner.jpg
Kobieteria Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych