27 czerwca 2013

spotkanie z autorką "Zielonej Toskanii" | 30.06 od 11:00 | Opera Podlaska

Na Festiwal z Natury przyjeżdża do nas Aleksandra Seghi, autorka książki "Zielona Toskania", wydanej przez jedno z naszych ulubionych wydawnictw, MAMANIA.
To książka dla entuzjastek gotowania, fanek zdrowego odżywiania, zwolenniczek ekologicznych rozwiązań w codziennym życiu, a także wszystkich miłośniczek Toskanii.

Na swoim stoisku Aleksandra będzie przyrządzać np. pesto z liści rzodkiewki! Warto wpaść i skosztować, a przy okazji poznać autorkę i zakupić książkę :) Przybywajcie szumnie!

30.06, niedz.  
od 11:00
Opera Podlaska

„Zielona Toskania” to opowieść o życiu Polki, która od wielu lat mieszka, pracuje i wraz z włoskim mężem wychowuje córkę w toskańskim miasteczku. Przedstawia jego mieszkańców – tych, którzy zdecydowali się na styl życia przyjazny środowisku i nieświadomie wpisali się tym w globalny nurt powrotu do natury.

Aleksandra Seghi, znana już polskim czytelnikom jako autorka dwóch książek, przeplata swoje opowieści przepisami na fantastyczne chleby, ciasta, dania obiadowe – pachnące rosnącymi lokalnie ziołami, przygotowane ze zdrowych i pysznych składników. Ilustrowane barwnymi fotografiami zachęcają do eksperymentowania z przygotowaniem pomarańczowych babeczek, ciecierzycy po toskańsku lub kokosowych ciasteczek.

ZAREJESTRUJ SIĘ NA WARSZTATY 29-30.06, Opera Podlaska
Kobieteria Stowarzyszenie Inicjatyw Kobiecych